Lezing Kleine Hans: psychiatrie in The Global South

40 keer bekeken 0 reacties

Begin

18-02-2026 om 19:00

Einde

18-02-2026 om 21:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

NU-4A25

Hierbij wil ik u op de hoogte brengen van onze eerstvolgende lezing: Psychiatrie in de Global South: wat psychiatrische zorg in het globale zuiden ons leert over uitdagingen, creativiteit en duurzaamheid.

Psychiater Afra van der Markt en arts Internationale Gezondheidszorg en psychiater in opleiding Fleur Gooren werkten jarenlang in onder andere Tanzania en Kenia. In deze lezing nemen zij je mee in de psychiatrische zorg in het globale zuiden: hoe ziet (kinder)psychiatrie eruit in een low-resource setting, en wat betekent duurzaam en ethisch werken in de praktijk? Een inspirirende lezing over psychiatrie, global health en zorg met beperkte middelen. 

Waar: het Nieuwe Universiteitsgebouw VU, lokaal NU-4A25. Adres: De Boelelaan 1111, 1081 HV Amsterdam.
Wanneer: woensdag 18 februari om 19:30, inloop vanaf 19:00.


Schrijf je nu in via het aanmeldformulier of stuur ons een e-mail


 

Contact

Online community platform voor en door studenten van de Faculteit der Geneeskunde Vrije Universiteit. Zoek je informatie over ons onderwijs? Kijk op  onze website
E-mailadres: studioovu@amsterdamumc.nl

             

 

 

 

Cookie-instellingen