Voor Studioo zoeken wij een enthousiaste geneeskundestudent die zich bezig houdt met de blogs die op Studioo worden geplaatst.
Als blogschrijver/coordinator zullen je taken voornamelijk bestaan uit:
- Brainstormen over potentiële blogs of interviews voor op Studioo. Je hebt veel vrijheid hierin en mag al je ideeën inbrengen.
- Benaderen van studenten, artsen, opleiders, etc. voor blogs.
- Indien gewenst: zelf schrijven van blogreeksen.
Geschatte tijdsbesteding per week: 2-4 uur. Je kunt je uren aan het eind van de maand declareren.
Dus, ben jij creatief en houd je van aanpakken? Solliciteer dan met een korte motivatie door een mail te sturen naar studioovu@amsterdamumc.nl! Sollicitaties zijn het gehele jaar geopend.
Over Studioo: Studioo is een website van de faculteit der Geneeskunde VU voor en door studenten. Hier plaatsen wij interessante blogs, handige tips en leuke weetjes over de opleiding. Ook belichten we op Studioo diverse studentenorganisaties, onderwijsinitiatieven en hebben we diverse pagina’s ingericht voor hulp bij afstandsonderwijs.